Serwis maxprograms.pl używa plików cookies, więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej polityce plików cookies
REKLAMA
Elitarna loza szyderców
  • Plików:
  • Kategorii:
  • Osób online:
  • OdsÅ‚on dzisiaj:
  • Twój adres IP:
  • 2448
  • 293
  • 29
  • 7828
  • 216.73.216.181
  • Windows:
  • Linux:
  • Mac:
  • Pocket PC:
  • GSM:
  • 1013
  • 432
  • 369
  • 510
  • 124
nowości z działu Windows

Strona główna / Aktualności / Motorola Z12 - pierwsze zdjęcia

Motorola Z12 - pierwsze zdjęcia

dział: GSM dodane 20-12-2007 przez DiBi

Motorola Z12 - pierwsze zdjęcia W sieci pojawiła się pierwsza fotka przełomowego telefonu Motoroli z serii Zine. Motorola

Z12 ma być następcą Z10 z potężnymi możliwościami. Aparat 5MPix z ksenonowym fleshem to efekt wielomiesięcznej współpracy firm Motorola i Kodak - można więc się spodziewać że jakość zdjęć będzie na wysokim poziomie. Urządzenie posiadać ma również wbudowany moduł GPS i zapewniać bezprzewodową łączność WiFi. Zapewne nie zabraknie również systemu operacyjnego.

REKLAMA



Trudno potwierdzić autentyczność fotografii. Niewiele na niej widać.. Jedyne wnioski jakie można wysunąć to obudowa typu slider oraz potwierdzenie specyfikacji aparatu. W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy urządzenie zostanie zaprezentowane przez producenta.

Fotografia w pełnych rozmiarach tutaj.

Wybierz kolor: